DJ Wodzirej Zielona Góra na wesele

 

Bardzo dobry kontakt z ludźmi, bycie w centrum uwagi oraz umiejętność powiedzenia czegoś w odpowiedniej sytuacji, żeby wszystkich rozbawić to atuty, które definiują mnie jako dobrego Wodzireja. Oprócz tego muzyka i cały klimat, różne smaczki, które towarzyszą imprezie to to co mnie bardzo interesowało. Przesłuchując od najmłodszych lat setów, kaset i innych nośników muzycznych przyniesionych do domów przez starsze rodzeństwo zasadziło ziarenko pasji do muzyki. W dalszej części mojego życia temat imprez pojawiał się bardzo często. Pomagałem przy organizacji i tworzeniu wielu eventów i wydarzeń gdzie gościła oprawa muzyczna. Mogę pochwalić się, że brałem udział przy tworzeniu największych imprez w Zielonej Górze takich jak Winobranie czy Bachanalia.

 

DJ Zielona Góra

 

Wodzirej, Oprawa muzyczna wesela Zielona Góra

 

Przygodę jako DJ zacząłem w studenckich klubach na terenie Zielonej Góry, gdzie rozkręcałem parkiet do późnych godzin nocnych. Zawsze pracuje z mikrofonem i jestem bardzo aktywny. Szybko łapię kontakt z gośćmi i publiką tworząc niepowtarzalne SHOW. Zbierając same pozytywne opinie, szybko pojawiły się imprezy zamknięte takie jak Imprezy Firmowe, wesele czy urodziny na terenie Zielonej Góry i okolic. Pracując w tej branży rozwijam również swoją pasję. Z czasem przyszły wyjazdy po całym województwie jak i Polsce. Jestem licencjonowanym animatorem czasu wolnego, przeprowadzam konkursy, zabawy oraz tańce integracyjne. Nieustannie wnoszę pozytywną energię i zachęcam gości do zabawy za pomocą dobrego humoru, oprawy muzycznej oraz oświetlenia parkietu.

Jeśli szukają Państwo zaufanej i sprawdzonej osoby do poprowadzenia uroczystości zapraszam do kontaktu. Działam na terenie Zielonej Góry i całego województwa Lubuskiego. Dojazd to nie problem.

 

Facebook
YouTube
Instagram