DJ Żary na wesele, urodziny, imprezę firmową

 

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako DJ Wodzirej na imprezach okolicznościowych. Wcześniej swoje umiejętności szlifowałem w klubach na terenie województwa Lubuskiego. Działam teraz na terenie Żar i okolic. Zawsze uwielbiałem być w centrum uwagi już od najmłodszych lat. Podobnie było z muzyką. W domu, później na szkolnych dyskotekach to ja pełniłem rolę “wybierającego muzykę”. Nadszedł czas kiedy to zabawa zamieniła się w coś więcej. Pierwsze poprowadzone imprezy w klubie studenckim zaowocowały. Pojawiły się prośby o poprowadzenie 18nastek. Zdobywając doświadczenie i ciągle się rozwijając przyszedł czas na przyjęcia ślubne – wesela.

 

DJ Żary

Jak zostałem DJ, Wodzirejem w Żarach

 

Moje początki to kluby i dyskoteki a z czasem pojawiała się coraz większa chęć improwizacji. Pierwsze bankiety, przyjęcia, imprezy okolicznościowe. Zostałem am szybko zauważony przez publiczność, którą rozgrzewam na parkiecie do dziś. Następnie przyszedł czas na wesela oraz imprezy firmowe. Jestem Dj-em, dla którego muzyka, taniec i dobra zabawa wszystkich gości to wielka pasja, do której podchodzę z pełnym profesjonalizmem i oddaniem. Przemawia za mną przede wszystkim bardzo dobry kontakt z publicznością a połączony z doborową oprawą muzyczną tworzy niepowtarzalne show, przy którym nogi same rwą się do tańca.

W roli Wodzireja najbardziej podoba mi się to, że to ja panuje nad całym wydarzeniem i uwielbiam brać na siebie ciężar prowadzenia imprezy. Po ostatnim numerze odczuwam zawsze niesamowitą satysfakcję widząc zadowolonych gości podczas wesela czy innej imprezy na terenie Żar i okolic.

Facebook
YouTube
Instagram