DJ Nowa Sól na wesele

Prowadzenie imprez to moje hobby, lubię muzykę oraz kontakt z ludźmi a szczególnie lubię zadowolone twarze moich Klientów.  To najlepsza i najważniejsza zapłata za moją pracę.

Zajmuję się również prowadzeniem imprez firmowych, bankietów, imprez plenerowych. Współpracuje również ze szkołami grając studniówki oraz bale gimnazjalne w Nowej Soli oraz okolicach. Inaczej mówiąc profesjonalnie prowadzę wszelkie rodzaje imprez począwszy od wesel aż po imprezy firmowe.

DJ Nowa Sól

Wodzirej Nowa Sól

Przed imprezą zawsze omawiam szczegóły z klientem. Ustalamy wspólnie repertuar oraz przebieg imprezy. Dogadujemy ostatnie szczegóły a ja posiadając doświadczenie doradzam w planowaniu i szczegółach dotyczących przyjęcia.

Zawsze biorę pod uwagę zdanie klienta oraz jego potrzeby, uwagi oraz jego wizję. Ja jedynie mogę podpowiedzieć co jest dobre a co się nie sprawdza na imprezie. Posiadam bardzo szeroki repertuar, pracuję z mikrofonem, pełnie rolę wodzireja, przeprowadzam zabawy oraz konkursy.

Nawiązuje kontakt z ludźmi, zachęcam do zabawy kulturalnym humorem a moja oprawa muzyczna zapewni pełen parkiet do samego rana. Szukając DJa, który poprowadzi dla Państwa imprezę w nowej soli oraz okolicach powinniście Państwo wziąć moją kandydaturę pod uwagę.

 

Facebook
YouTube
Instagram