DJ Krosno Odrzańskie

Jestem młodym, ambitnym DJ’em z Krosna Odrzańskiego, którego w 2011 roku zainteresował świat muzyki. Zaczynałem jako prezenter w radiach internetowych.

Obecnie można mnie usłyszeć w Lubuskich klubach, prowadzę przyjęcia weselne, imprezy firmowe, studniówki oraz wszelkie imprezy okolicznościowe. Zawsze dokładam największych starań aby wykorzystać moją wiedzę muzyczną w celu najlepszego przeprowadzenia imprezy. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, przygotowuje specjalny repertuar pod życzenie klienta.

DJ Krosno Odrzańskie

Oprawa Muzyczna Krosno Odrzańskie

W byciu DJ-em liczy się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej imprezy. Dlatego potrzeby i oczekiwania moich klientów stawiam na pierwszym miejscu. Najważniejsze jest dla mnie zapewnienie świetnej zabawy i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Podstawą w mojej pracy jest kontakt z gośćmi oraz klientem. Moim zadaniem jest wprowadzenie w imprezowy stan gości. Nawet najbardziej zagorzałych fanów siedzenia przy stole bądź podpierania ścian. Nieskromnie muszę przyznać, że zawsze się to udaje. Moja głowa jest zawsze pełna pomysłów!

Zapraszam do kontaktu i współpracy na terenie Krosna Odrzańskiego i okolic.

 

Facebook
YouTube
Instagram